Prezent dla 3-latka

Warto kupować prezenty dla dzieci, które nie tylko spodobają się najmłodszym, ale także przypadną do gustu ich rodzicom. Właśnie do takich upominków zaliczają się zabawki do kąpieli. Dzięki nim wieczorna kąpiel, która do tej pory kojarzyła się dziecku negatywnie, zacznie być utożsamiana ze świetną zabawą. Są to doskonałe prezenty dla chłopców i dziewczynek w różnym wieku.

1. Musujące tabletki i kule
Takie tabletki zmienią kąpiel w ekscytującą przygodę. Są przystosowane do wrażliwej skóry dziecka, a także zawierają w sobie nawilżające ekstrakty roślinne, dlatego kąpiel z dodatkiem takiej tabletki jest całkowicie bezpieczna dla malucha.

2. Pływające zwierzątka i łódki
Mechaniczne zwierzątka i łódki poruszające się po powierzchni wody, to dla dziecka doskonała zabawka. Pozwolą na urządzanie wyścigów w wannie albo bitw wodnych. Dzięki nim kąpiel stanie się jednym z ulubionych momentów malucha w ciągu dnia.

3. Maska pływacka
Dzięki takiej masce dziecko będzie mogło poczuć się niczym prawdziwy nurek i w rezultacie chętnie będzie samo maszerowało do kąpieli. To także wspaniałe rozwiązanie, jeżeli maluch narzeka na szczypiący szampon, który dostaje mu się do oczu.

4. Farbki do kąpieli
Takie farbki barwią wodę, dzięki czemu przekształcają nudną kąpiel w coś ekscytującego. Dziecko może nimi bez przeszkód malować swoją twarz i ciało. Sprawdzą się zarówno jako prezenty dla dziewczynek, jak i dla chłopców. Mają słodkie, owocowe zapachy i są całkowicie bezpieczne dla skóry i zdrowia dziecka. Zawierają w sobie barwnik spożywczy, który nie będzie pozostawiał śladów ani na wannie, ani na skórze malucha.